My last showed 1.26kL at a cost of $1.67 per day.
2 adults, 2 children, retic 3 times a week.
My average is almost half the town average for this period.
The thing that gets me is we live right next to an abundant river that flows all year and is fed from Lake Argyle, yet the town still uses bore water as it's supply.